ریمونت و بازسازی

سوابق بیش از دو دهه مدیران و همکارانمان در دیبا جورجیا ضامن ارائه بهترین خدمات برای مشتریانمان خواهد بود

همانطوری که مطلع هستید در گرجستان اغلب پروژه های ساختمانی در وضعیت سیاه (black frame) و یا سفید (white frame) تحویل مشتری میگردد . بجز معدود پروژه های مطرح از نظر طراحی که بصورت فول فریم و گرین تحویل مشتریان میگردد . روال معمول تحویل ساختمان در گرجستان برای واحدهای مسکونی اغلب بصورت سفید یا (white frame) میباشد. مزایای مختلفی در خرید ساختمان بصورت سفید وجود دارد . زمانی که خانه را بصورت سفید تحویل میگیرید خانه نیاز به تکمیل دارد . نازک کاری خانه ، کناف کاری ، سیستم شوفاژ و پکیج ، نورپردازی ، سقف کاذب و غیره از جمله این موارد می باشد که در مرحله تکمیل خانه برای شما انجام می شود. نگران نباشید بازسازی ساختمان برای ملک شما ارزش افزوده ایجاد می کند و از همه مهمتر آسایش و آرامش شماست که بعد از بازسازی ساختمان قابل مقایسه با قبل نیست .
ریمونت و بازسازی ساختمان در گرجستان ، به علت اینکه شما می توانید هر طور که دوست دارید علایق و خواسته های خود را در تکمیل واحد اعمال کنید بسیار پر طرفدار است.
ساختمان سیاه یا بلک فریم
در این نوع ساختمانها، فضای داخلی ساختمان بصورت بلک فریم (فقط بصورت تیغه چینی ) واگذار میشود . راهرو ، لابی و موارد خارج از فضای داخلی آپارتمان نظیر آسانسور، نما و لابی تکمیل شده هستند . ساختمانهای بلک فریم مناسب سرمایه گذاری بوده و در برخی حالت امکان تیغه چینی براساس نظرات مالک محیا می باشد .
ساختمان سفید یا وایت فریم
کلیه اتصالات در داخل ساختمان انجام شده ، لوله کشی ، کابلکشی برق و دیوار کشی ، گچ کاری تکمیل شده است و فقط یک مرحله تا گرین شدن فاصله دارد. البته همچنان هم در صورت تقاضای مالک امکان تغییرات اساسی در پلان وجود دارد .

ما در دیبا جورجیا با توجه به سوابق طراحی ، اجرا و نظارت در پروژه های مطرح ایران فرآیند کار را براساس استانداردهای روز دنیا و همچنین اصول PMBOK پروژه های خود طرح و برنامه ریزی نموده ایم . و افتخار میکنیم منحصر به فردترین شرکت ساختمانی در گرجستان هستیم که نسبت به تهیه نقشه های اجرایی و ازبیلت در گرایش ریمونت و بازسازی و همچنین برنامه زمانبندی پروژه های خود اقدام نموده ایم . برای ما تفاوتی نیست که پروژه 50 مترمربع باشد یا 1000 مترمربع اصول و برنامه ریزی یکی خواهد بود .

مراحل اجرایی کار :

مراحل اجرایی کار را ما در پنج بخش اصلی تقسیم بندی نموده ایم :
● 1- آغازین
● 2- برنامه ریزی
● 3- اجرا
● 4- نظارت و کنترل
● 5 - خاتمه
در ادامه توضیحی مختصر بابت ردیفهای فوق الذکر ارائه خواهد شد
آغازین :

ارتباط با کارفرما ، بازدید از محل ، دریافت نیازها و خواسته های کارفرما ، بررسی موانع و مشکلات پروژه و در نهایت عقد قرارداد

برنامه ریزی :
تهیه برداشت اولیه ، تهیه نقشه و طرح اولیه ، تهیه مدارک اجرایی شامل نقشه ها و جزئیات اجرایی (درصورت نیاز تهیه نقشه تغییرات پلان مطابق طراحی بهینه و خواسته کارفرما ، تهیه برنامه زمانبندی اجرایی و مالی و در نهایت تعریف تیم های اجرایی

اجرا :
تحویل واحد ، شروع عملیات اجرایی مطابق برنامه زمانبندی مدون

نظارت :
نظارت مستمر بر تهیه مصالح ، تیمهای اجرایی و اطمینان از تطابق مراحل اجرایی با طرح و نقشه ها و در صورت نیاز ایجاد تغییرات

خاتمه :
اتمام کار و تحویل واحد مطابق قرارداد به کارفرما
nab01-2nab01-1
nab02-2nab02-1

جهت مشاهده تصاویر برخی از پروژه های انجام شده دیبا جورجیا ، شما را به بازدید صفحه پروژه ها دعوت می نمائیم

به امید دیدار شما در دیبا جورجیا و همکاری در آینده نزدیک

EnglishIran